O nás

Ať jdete kam jdete, podlahám se nevyhnete…..

Vítáme Vás na webových stránkách firmy Podlahy – Tomáš Gajdoš s.r.o., která působí v regionech Ostrava, Karviná, Olomouc, Prostějov a okolí.

Firmu Podlahy – Tomáš Gajdoš s.r.o, jsem založil v roce 2002 a od tohoto roku nabízí ty nejkvalitnější služby v oboru podlahářství spolu s individuálním přístupem ke každému klientovi a jeho konkrétní poptávce. Naše firma působí v regionech Ostrava, Karviná, Olomouc, Prostějov a okolí.

Přesto, že si většina lidí neuvědomuje skutečnost, je podlaha základem jakéhokoli interiéru, dává mu tvář, ovlivňuje ráz celého prostoru a lidé nemohou bez využití podlahy nikam dojít Na toto ostatně poukazuje naše motto.

Jsme si toho vědomi, proto při práci s jakýmkoli typem podlah používáme moderní technologie a odolné materiály, které nám spolu se zkušenostmi našich zaměstnanců umožňují vytvářet podlahy dle představ a požadavků zákazníků.

Zvažujete výměnu, renovaci nebo rekonstrukci podlahy a nevíte si rady?

Jste z okolí měst – Ostrava, Karviná, Olomouc, Prostějov a okolí vzdáleném 50 km?

Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře na www.vasepodlahy.cz, e-mailem, nebo telefonním číslem, které najdete v kontaktech.

Zájemcům o naše služby nabízíme bezplatně kompletní poradenství, prohlídky na místě samotném a cenovou nabídku.

Na základě dohody v případě zájmu samozřejmě nabízíme samotné realizace.

Naše služby


 

Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.Víc informací ZDE.
měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign