Dřevěné podlahy

Pokládka dřevěné podlahy – a váš interiér se rozzáří

Dřevěná podlaha je skvělou volbou pro interiér vašeho domu, bytu či provozovny. Dřevěné podlahy jsou přírodním produktem, mají originální design, jsou příjemné na dotek a vyznačují se výbornými tepelně izolačními a akustickými vlastnostmi. Kromě toho jsou praktické, snadno se udržují a lze je až několikrát renovovat.

Dřevěné podlahy jsou dnes cenově dostupné a díky své dlouhé životnosti představují investici na celý život.

Základní typy

Dřevěné podlahy

  • Masívní dřevěná podlaha (různé tloušťky a rozměry prken)zpravidla DUB tato podlaha je z jednoho kusu materiálu.
  • Dvouvrstvé a třívrstvé dřevěné podlahy jsou tvořeny nášlapnou vrstvou v různých tloušťkách cca 2–5 mm a nosnými vrstvami pro zajištění pohybu materiálu mimo nášlapných vrstev.

Ostatní

  • Mezi tyto podlahové krytiny řadíme Mozaiky, kantovky a dřevěné podlahy vyráběné zakázkově dle přání zákazníka. Vzhledem k vlastnostem tohoto materiálu jsou možné velice originální vzory a individualizace podlahy.

Pokládka dřevěné podlahy

Základem pokládky je kvalitně a odborně připravit podklad, který musí být suchý, čistý a bez trhlin.

Než přijde na řadu pokládka dřevěné podlahy, musí se materiál nechat minimálně 48 hodin aklimatizovat na teplotní a vlhkostní podmínky v místnosti.

Pokládku dřevěné podlahy provádíme buď tzv. plovoucím způsobem, kdy jsou jednotlivé lamely k sobě fixovány zámkovým spojem, nebo jejich přilepením, kdy volíme profesionální a zdravotně nezávadná disperzní nebo flexibilní lepidla. Výhodou pokládky lepením je dosažení lepších akustických vlastností.

Povrchová úprava rozhoduje o životnosti

Povrchové úpravy dřevěné podlahy – tmelení, olejování, voskování, broušení a lakování zlepšují vlastnosti dřeva a usnadňují údržbu. Povrchová úprava odstraní drobné nedostatky, prodlužuje životnost a zároveň vyzvedává krásný vzhled dřevěné podlahy.

Pokládka dřevěné podlahy Ostrava, Olomouc, Karviná a okolí

Zajistíme kompletní realizaci dle vašich přání a požadavků. Nabídneme vám konzultaci za účelem výběru vhodné varianty či vzoru přes přípravu podkladu, dodání materiálu až po samotnou pokládku dřevěné podlahy. Podlahy Gajdoš s.r.o. Ostrava, Karviná, Olomouc, Prostějov a okolí.

Dohodnutí bezplatné schůzky Ostrava, Karviná a okolí:
Pavla Herynková, +420 603 175 491
Tomáš Gajdoš, +420 603 156 097

Dohodnutí bezplatné schůzky Olomouc, Prostějov a okolí:
Jaroslav Šplíchal, +420 605 955 907

Napište nám: info@vasepodlahy.cz

Kromě dřevěné podlahy Vám rádi položíme také laminátové podlahy, vinylové podlahy, palubové podlahy, parkety a další.Více obrázků ve fotogalerii

 

Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.Víc informací ZDE.
měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign