Dřevěné podlahy

Pokládka dřevěné podlahy – a váš interiér se rozzáří

Dřevěná podlaha je skvělou volbou pro interiér vašeho domu, bytu či provozovny. Dřevěné podlahy jsou přírodním produktem, mají originální design, jsou příjemné na dotek a vyznačují se výbornými tepelně izolačními a akustickými vlastnostmi. Kromě toho jsou praktické, snadno se udržují a lze je až několikrát renovovat.

Dřevěné podlahy jsou dnes cenově dostupné a díky své dlouhé životnosti představují investici na celý život.

Pokládka dřevěné podlahy

Základem pokládky je kvalitně a odborně připravit podklad, který musí být suchý, čistý a bez trhlin.

Než přijde na řadu pokládka dřevěné podlahy, musí se materiál nechat minimálně 48 hodin aklimatizovat na teplotní a vlhkostní podmínky v místnosti.

Pokládku dřevěné podlahy provádíme buď tzv. plovoucím způsobem, kdy jsou jednotlivé lamely k sobě fixovány zámkovým spojem, nebo jejich přilepením, kdy volíme profesionální a zdravotně nezávadná disperzní nebo flexibilní lepidla. Výhodou pokládky lepením je dosažení lepších akustických vlastností.

Povrchová úprava rozhoduje o životnosti

Povrchové úpravy dřevěné podlahy – tmelení, olejování, voskování, broušení a lakování zlepšují vlastnosti dřeva a usnadňují údržbu. Povrchová úprava odstraní drobné nedostatky, prodlužuje životnost a zároveň vyzvedává krásný vzhled dřevěné podlahy.

Pokládka dřevěné podlahy Ostrava, Olomouc, Karviná a okolí

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní servis zahrnující odbornou konzultaci, nacenění a profesionálně odvedenou práci. Chcete dřevěnou podlahu a jste z okolí Ostravy, Karviné a Olomouce? Kontaktujte nás na čísle +420 603 156 097.

Kromě dřevěné podlahy Vám rádi položíme také laminátové podlahy, vinylové podlahy a další.Více obrázků ve fotogalerii

 

měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign