Koberce

Koberec je ozdobou každého interiéru

Koberec je díky dobré ceně a rychlé pokládce oblíbenou textilní podlahovou krytinou, která příjemně doladí interiér. Hodí se do každého prostoru, ať už bytového nebo nebytového. Má výborné akustické a tepelně–izolační vlastnosti, v neposlední řadě pak navozuje při chůzi příjemné pocity. Koberec je zkrátka tím, co činí náš prostor hřejivým a útulným.

Nabídka koberců zahrnuje širokou škálu co do výběru materiálu (přírodní vlněné i syntetické akrylové), barev, vzorů a délky vlasu. Stačí si jen zvolit ten pravý. Obraťte se na nás, rádi vám poradíme, který koberec je vhodný právě do vašeho interiéru.

Proč pokládání koberců od nás?

  • ušetříme vám čas
  • pokládání koberců provedeme komplexně
  • při pokládání koberců používáme profesionální nářadí a materiály

Postup při pokládání koberců

Pokládání koberců probíhá na sucho nebo lepením. Pokud je potřeba, vyrovnáme podklad pomocí stěrkové hmoty, poté se podlaha do sucha vyčistí. Na připravený podklad položíme koberec, který necháme několik hodin volně ležet, aby se záhyby vyrovnaly. K přilepení koberců používáme speciální lepidlo nebo oboustrannou lepicí pásku – volíme dle materiálu a plochy, na kterou se bude koberec pokládat. Při pokládání koberců lepením je nezbytné místnost řádně větrat.

A na závěr přesahující okraje ořízneme.

Koberec bez vln a párajících se spojů!

Pokládání koberců Ostrava, Karviná, Olomouc

Pokládání koberců Ostrava zahrnuje konzultaci, kompletní přípravu a profesionálně odvedenou práci. Jste z města Ostravy, Karviná, Olomouc, Prostějov a okolí?

Zvažujete výměnu koberce, nebo koupi nového koberce v regionech naší působnosti Podlahy Gajdoš s.r.o. Ostrava, Karviná, Olomouc, Prostějov a okolí doporučuji dohodnout si bezplatnou schůzku na místě a nechat si vypracovat cenovou nabídku dle Vašich představ.

Kromě pokládky koberců nabízíme také pokládku dřevěné podlahy, pokládku PVC podlahy, pokládku linolea a mnoho dalšího.

Dohodnutí bezplatné schůzky Ostrava, Karviná a okolí:
Pavla Herynková, +420 603 175 491
Tomáš Gajdoš, +420 603 156 097

Dohodnutí bezplatné schůzky Olomouc, Prostějov a okolí:
Jaroslav Šplíchal, +420 605 955 907
Napište nám: info@vasepodlahy.cz


Více obrázků ve fotogalerii

 

Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.Víc informací ZDE.
měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign