Koberce

Koberec je ozdobou každého interiéru

Koberec je díky dobré ceně a rychlé pokládce oblíbenou textilní podlahovou krytinou, která příjemně doladí interiér. Hodí se do každého prostoru, ať už bytového nebo nebytového. Má výborné akustické a tepelně–izolační vlastnosti, v neposlední řadě pak navozuje při chůzi příjemné pocity. Koberec je zkrátka tím, co činí náš prostor hřejivým a útulným.

Nabídka koberců zahrnuje širokou škálu co do výběru materiálu (přírodní vlněné i syntetické akrylové), barev, vzorů a délky vlasu. Stačí si jen zvolit ten pravý. Obraťte se na nás, rádi vám poradíme, který koberec je vhodný právě do vašeho interiéru.

Proč pokládání koberců od nás?

  • ušetříme vám čas
  • pokládání koberců provedeme komplexně
  • při pokládání koberců používáme profesionální nářadí a materiály

Postup při pokládání koberců

Pokládání koberců probíhá na sucho nebo lepením. Pokud je potřeba, vyrovnáme podklad pomocí stěrkové hmoty, poté se podlaha do sucha vyčistí. Na připravený podklad položíme koberec, který necháme několik hodin volně ležet, aby se záhyby vyrovnaly. K přilepení koberců používáme speciální lepidlo nebo oboustrannou lepicí pásku – volíme dle materiálu a plochy, na kterou se bude koberec pokládat. Při pokládání koberců lepením je nezbytné místnost řádně větrat.

A na závěr přesahující okraje ořízneme.

Koberec bez vln a párajících se spojů!

Pokládání koberců Ostrava, Karviná, Olomouc

Pokládání koberců Ostrava zahrnuje konzultaci, kompletní přípravu a profesionálně odvedenou práci. Jste z okolí Ostravy nebo Karviné? Kontaktujte nás na čísle +420 603 156 097. S naší prací budete na dlouhé roky spokojeni.


Více obrázků ve fotogalerii

 

měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign