Laminátové podlahy

Laminátové podlahy Ostrava, Karviná, Olomouc a okolí

Laminát je druh kompozitního materiálu, který tvoří několik vrstev ze stejného nebo různého materiálu, impregnovaných a slepených vhodnou pryskyřicí nebo jiným pojivem. Laminátové podlahy se často vyrábí lisováním za vyšších teplot, tento proces se nazývá laminování.

Vrstvením materiálů lze zlepšovat jeho vlastnosti, případně kombinovat žádoucí vlastnosti různých materiálů

Laminátová podlaha kombinuje mechanickou pevnost a izolační vlastnosti podkladu s odolností a pěkným vzhledem povrchové vrstvy. Laminátové desky a výrobky se skleněnými nebo uhlíkovými vlákny spojují pevnost vláken či tkaniny s neprodyšnosti tvrzených pryskyřic.

Laminátové podlahy jsou velice oblíbené u našich zákazníků. Laminátové podlahy jsou dostupné a cenově výhodné. Laminátové podlahy jsou vhodné do všech obytných prostor (byty, rodinné domy, chaty) a komerčních prostor s předpokládanou lehkou a střední zátěží.

Proč zvolit laminátovou podlahu

Hlavní výhodou laminátové podlahy je vynikající poměr ceny a kvality. Pokud máte rádi dřevěný vzhled podlah, ale nemáte dostatek financí na dřevěnou podlahu, je pro Vás laminátová podlaha skvělou volbou. Laminátové podlahy jsou totiž cenově dostupné.

Dalším plusem laminátové podlahy můžeme vidět ve snadné a rychlé montáži, přičemž není nutné vystěhovat celou plochu místnosti a to proto, že na položenou podlahu je možné neprodleně posouvat části nábytku apod. ..

Pokud nejste manuálně zruční, rádi vám laminátovou podlahu v okolí Ostravy, Olomouce a Karviné profesionálně položíme. Podklad pro laminátovou podlahu musí být suchý, pevný a rovný. Případné nerovnosti podlahy je třeba vyrovnat.

Laminátové podlahy jsou vhodné pro alergiky. Jelikož předností těchto podlah je snadná údržba.

Pokládka laminátové podlahy Ostrava, Karviná, Olomouc

Rádi Vám poskytneme kompletní poradenství ve věci dodání a pokládky laminátových podlah v regionech naší působnosti Podlahy Ostrava, Karviná, Olomouc, Prostějov a okolí. Doporučuji Vám dohodnout si bezplatnou schůzku na místě a nechat si vypracovat cenovou nabídku dle Vašich představ.

Kontaktujte nás!

Dohodnutí bezplatné schůzky Ostrava, Karviná a okolí:
Pavla Herynková, +420 603 175 491
Tomáš Gajdoš, +420 603 156 097

Dohodnutí bezplatné schůzky Olomouc, Prostějov a okolí:
Jaroslav Šplíchal, +420 605 955 907

Napište nám: info@vasepodlahy.cz


Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.Víc informací ZDE.
měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign