Ostrava: 603 156 097
Olomouc: 731 107 145

Instagram

Ať jdete kam jdete, podlahám se nevyhnete...

Parketové vlysy – Parkety

Rekonstrukce, renovace, broušení parket

Zachovejte půvab parket, využijte možnost broušení parket, renovace parket nebo rekonstrukce parket Řešíte otázku, jak naložit s poškrábanými a lesku zbavenými parketami? Nemusíte hned myslet na výměnu starých parket za nové. Staré parkety mají své nenahraditelné kouzlo, které vám renovace parket pomůže zachovat. Nebojte se a pusťte se do renovace parket.

Parkety – ideální podlahová krytina

Parkety jsou vhodnou podlahovou krytinou do místností domů, bytů, chodeb, kanceláří i do extrémně namáhaných prostor, jako jsou taneční sály, galerie apod. Jejich výhodou je to, že vydrží velkou zátěž, dobře se udržují a díky kvalitní povrchové úpravě mají takřka neomezenou životnost. Aby byly parkety stále krásné a nedeformovaly se, musí být vlhkost vzduchu v místnosti v rozmezí 40 až 60 %.

Dodání a pokládka parket, broušení parket, renovace parket a rekonstrukce parket provádíme v domech, bytech i kancelářích ve městech Ostrava, Havířov, Karviná, Olomouc, Přerov, Prostějov a okolí.

Renovace parket

Broušení parket, jejich tmelení, leštění, lakování (1× základním lakem, 2× vrchním lakem), alternativa je olejování – pouze u dubové parkety, včetně dodání a montáže nových obvodových lišt provádíme v domech, bytech i v kancelářích. Před renovací je nutné osobní vyměření a prohlídka na místě, kde je nutné posouzení. Ne každá parketová podlaha je vhodná k renovaci. Prohlídku a konzultaci společně s rozpočty provádíme zdarma.

Kompletní renovace parket

V případě, že parketové vlysy ve Vašem bytě splňují veškerá kritéria, která jsou nutná pro kompletní rekonstrukci parket – parketové vlysy nesmí být lepené a nenávratně zničené.
První částí rekonstrukce je rozebrání a očištění stávajících vlysů, následná příprava podkladu (většinou suchou skladbou), poté se očištěné a probrané parketové vlysy „položí“ na nový podklad a provede se povrchová úprava:

Broušení parket

Tmelení parket

Lakování parket

Kde realizujeme renovace parket?

V regionech naší působnosti – Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová,Opava, Olomouc, Prostějov, Přerov a přilehlých oblastech.
Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Víc informací ZDE.

měníme Vaše podlahy

Podlahy Gajdoš, s.r.o. na Firmy.cz
Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign