Parkety

Zachovejte půvab parket, využijte možnost broušení parket, renovace parket nebo rekonstrukce parket

Řešíte otázku, jak naložit s poškrábanými a lesku zbavenými parketami? Nemusíte hned myslet na výměnu starých parket za nové. Staré parkety mají své nenahraditelné kouzlo, které vám renovace parket pomůže zachovat. Nebojte se a pusťte se do renovace parket.

Dejte své podlaze nový vzhled

To, že je podlaha základem každého interiéru, je neodmyslitelný fakt. Krásný vzhled parket udržíte nejen jejich pravidelnou péčí, ale i renovací.

Broušení parket, renovace parket a rekonstrukce parket provádíme v domech, bytech i kancelářích.

Parkety jako ideální podlahová krytina

Parkety jsou vhodnou podlahovou krytinou do místností domů, bytů, chodeb, kanceláří i do extrémně namáhaných prostor, jako jsou taneční sály, galerie apod. Jejich výhodou je to, že vydrží velkou zátěž, dobře se udržují a díky kvalitní povrchové úpravě mají takřka neomezenou životnost. Aby byly parkety stále pěkné a nedeformovaly se, musí být vlhkost vzduchu v místnosti v rozmezí 40 až 60 %.

Broušení parket

Broušení parket patří mezi nejčastější způsoby renovace parket, při které dochází k odstranění veškerých povrchový nedokonalostí. Dle míry nedostatků používáme profesionální brusky s brusnými pláty odpovídající zrnitosti.

Jak probíhá broušení parket?

Broušení parket má několik fází, které musí jít za sebou, aby bylo docíleno co nejlepšího výsledku.

Broušení parket provádíme speciálními stroji. Ty během broušení odsávají prach, proto se nemusíte bát, že se vám prach bude vířit po místnostech.

Po zbroušení podlahy vytmelíme vrypy a spáry mezi parketami. Tmel je tvořen prachem z nejjemnějšího broušení, díky tomu je zaručen stejný barevný odstín.

Lakování parket

Pro lakování parket používáme speciální laky, které povrch podlahy zpevní a zároveň i zvýrazní kresbu parket.

Kompletní rekonstrukce parket

Provádíme také kompletní renovaci parket, kdy parketovou podlahu rozebereme a vytřídíme ty parkety, které znovu již nelze použít. Poté parkety znovu položíme, přebrousíme a naneseme povrchovou úpravu v podobě oleje nebo laku.

Broušení parket, renovace parket, rekonstrukce parket Ostrava, Karviná, Olomouc

Cesta ke krásným parketám (broušení parket, renovace parket, rekonstrukce parket) vede k nám. Jste z okolí Ostravy, Olomouce nebo Karviné? Kontaktujte nás na čísle +420 603 156 097. Navrhneme vám ideální postup renovace parket a následně vypracujeme cenovou nabídku…


Více obrázků ve fotogalerii

 

měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign