Parkety

Parkety – Zachovejte půvab parket, využijte možnost broušení parket, renovace parket nebo rekonstrukce parket

Řešíte otázku, jak naložit s poškrábanými a lesku zbavenými parketami? Nemusíte hned myslet na výměnu starých parket za nové. Staré parkety mají své nenahraditelné kouzlo, které vám renovace parket pomůže zachovat. Nebojte se a pusťte se do renovace parket.

Parkety jako ideální podlahová krytina

Parkety jsou vhodnou podlahovou krytinou do místností domů, bytů, chodeb, kanceláří i do extrémně namáhaných prostor, jako jsou taneční sály, galerie apod. Jejich výhodou je to, že vydrží velkou zátěž, dobře se udržují a díky kvalitní povrchové úpravě mají takřka neomezenou životnost. Aby byly parkety stále pěkné a nedeformovaly se, musí být vlhkost vzduchu v místnosti v rozmezí 40 až 60 %.

Dejte své podlaze nový vzhled

To, že je podlaha základem každého interiéru, je neodmyslitelný fakt. Krásný vzhled parket udržíte nejen jejich pravidelnou péčí, ale i renovací.

Broušení parket, renovace parket a rekonstrukce parket provádíme v domech, bytech i kancelářích.

Renovace parket

Broušení parket, tmelení, leštění, lakování 1× základní lak, 2× vrchní lak (alternativa je olejování – pouze u dubové parkety), nové obvodové lišty – provádíme v domech, bytech i kancelářích. Před renovací je nutné osobní vyměření a prohlídka na místě, kde je nutné posouzení a to z důvodu, že né každá parketová podlaha je vhodná k renovaci. Prohlídku a konzultaci společně s rozpočty nabízíme zdarma.

Broušení parket

Pro kvalitní renovaci je nutné staré parkety kvalitně vybrousit. Postup je broušení pásovou bruskou v ploše a okrajovou bruskou kolem stěn. Používá se zrnitost 24/40/60/80, následně se provede tmelení které zajistí sjednocení plochy. Pozor: při nedodržování vlhkosti dochází k vypráskáváni tmele. Po zatmelení se provede opětovné přebroušení pásovou bruskou zrnitostí 60/80/100. Následuje zaleštění talířovou bruskou před lakováním.

Lakování parket

Pro lakování parket používáme speciální laky BONA, které povrch podlahy zpevní a zároveň i zvýrazní kresbu parket.

Kompletní rekonstrukce parket

Provádíme také kompletní renovaci parket, kdy parketovou podlahu rozebereme a vytřídíme ty parkety, které znovu již nelze použít. Poté parkety znovu položíme, přebrousíme a naneseme povrchovou úpravu v podobě v technologickém postupu jako u renovace parket.

Rovněž u požadavku na kompletní rekonstrukce je nutné místo osobně prohlédnout, zjistit skladbu podkladu a stav parketových vlysů. Kompletní rekonstrukce parketové podlahy je časově a technologicky náročný proces, konečný výsledek je ale velice komplexní a jedná se vlastně o novou podlahu.

Broušení parket, renovace parket, rekonstrukce parket Ostrava, Karviná, Olomouc

Rádi Vám poskytneme kompletní poradenství ve věci rekonstrukce či renovace parketových podlah v regionech naší působnosti Podlahy Ostrava, Karviná, Olomouc, Prostějov a okolí. Doporučuji Vám dohodnout si bezplatnou schůzku na místě a nechat si vypracovat cenovou nabídku dle Vašich představ.

Dohodnutí bezplatné schůzky Ostrava, Karviná a okolí:
Pavla Herynková, +420 603 175 491
Tomáš Gajdoš, +420 603 156 097

Dohodnutí bezplatné schůzky Olomouc, Prostějov a okolí:
Jaroslav Šplíchal, +420 605 955 907

Napište nám: info@vasepodlahy.cz

Více obrázků ve fotogalerii

 

Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.Víc informací ZDE.
měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign