Přírodní linoleum

Přírodní linoleum jako ideální podlaha

Marmoleum je přírodní linoleum, které neobsahuje umělou hmotu. Jedná se o směs lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence a dřevité či korkové moučky. Je tedy zdravotně nezávadné, vysoce kvalitní, stálobarevné a hřejivé na dotek. Je vhodné pro alergiky pro svou zdravotní nezávadnost

Stejně jako PVC podlahy ho lze použít v domácnostech i v komerčních prostorech.

Přírodní Linoleum je dostupné nejčastěji v pásech, lze však také zvolit variantu v lepených dílcích nebo dílcích zámkového systému.

Pokládka linolea

Pokládka Linolea vyžaduje znalost materiálu, použití speciálních lepidel určených na pokládku přírodních materiálu, dokonale připravený podklad a dobré podlahářské vybavení.

Pokládka linolea Ostrava, Karviná

Zajistíme kompletní realizaci dle vašich přání a požadavků. Nabídneme vám konzultaci za účelem výběru vhodné varianty či vzoru přes přípravu podkladu, dodání materiálu až po samotnou pokládku linolea. Podlahy Gajdoš s.r.o. Ostrava, Karviná, Olomouc, Prostějov a okolí.

Dohodnutí bezplatné schůzky Ostrava,. Karviná a okolí:
Pavla Herynková, +420 603 175 491
Tomáš Gajdoš, +420 603 156 097

Dohodnutí bezplatné schůzky Olomouc, Prostějov a okolí:
Jaroslav Šplíchal, +420 605 955 907

Napište nám: info@vasepodlahy.cz


 

Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.Víc informací ZDE.
měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign