Ostrava: 603 156 097
Olomouc: 731 107 145

Instagram

Ať jdete kam jdete, podlahám se nevyhnete...

PVC podlahy

Máte zájem o novou PVC podlahu a hledáte podlaháře, kteří mají dostatek zkušeností? Obraťte se na nás. Postaráme se o prodej a pokládku PVC podlahy. PVC podlahy pokládáme v Ostravě, Olomouci a okolí. Přijďte se podívat do naší vzorkové prodejny v Ostravě nebo si domluvte bezplatnou prohlídku přímo na místě. Prohlídka zahrnuje kompletní poradenství a následné zpracování cenové nabídky.

Co jsou to PVC podlahy?

PVC podlaha je velice rozšířená a oblíbená podlahová krytina, a to především z důvodu praktičnosti, rychlosti pokládky a možnosti velkého výběru vzorů. PVC podlahy nebo jinak řečeno měkčené PVC je pružný materiál s vysokou odolností, který patří k velmi žádaným podlahovinám.

PVC podlahy – typy

PVC podlahy rozdělujeme na homogenní a heterogenní. Homogenní PVC podlahy – celá tloušťka materiálu z jedné směsi. Zpravidla se využívají v komerčních prostorech (školy, zdravotnické zařízení, vchody apod. …).

Heterogenní PVC podlahy je několikavrstvé PVC tvořené nášlapnou vrstvou, nosnou vrstvou a podkladní vrstvou. Dále můžou být podkladní vrstvy tvořené měkčenou pěnou, textilní podložkou nebo pevnou směsí.

Jaké PVC nabízíme?

Nabízíme PVC podlahy značek Gerflor, Fatra, Tarkett, Forbo a mnoho dalších. Nabízíme zátěžové PVC do komerčních prostor, klasické PVC, ale i bytové PVC s textilní podložkou uzpůsobené pro Váš komfort. Široká nabídka jednotlivých druhů umožňuje volbu dle preferencí zákazníka.

PVC Podlahy – kam se hodí?

Barva a struktura podlahy mají velký vliv na to, jak místnost jako celek působí. Světlá PVC podlaha prostor prosvětlí. Tmavá PVC podlaha místnosti propůjčí útulnější charakter. Je jen na vašem vkusu jakou PVC podlahu zvolíte. Většina PVC podlah se dnes vyrábí v nejrůznějších barvách i vzorech a jsou zpravidla opatřeny odolnou PU nebo obdobnou vrstvou, která zajišťuje ochranu proti poškrábání a uklouznutí. PVC podlaha se hodí do kuchyně, předsíně, kanceláře – PVC podlahu lze uplatnit úplně všude.

PVC Podlahy – Výhody

Podlahy z PVC jsou odolné vůči vodě a oděru, hygienické, nenáročné na údržbu – PVC podlahy se velmi snadno čistí, jsou příjemné na chůzi, mají dobré tepelně–izolačnízvukově–izolační vlastnosti a vyznačují se dlouhou životností.

PVC Podlahy – pokládka

Dodání a pokládka PVC podlahy – realizujeme ve městech – Ostrava, Karviná, Olomouc Prostějov a okolí. Spolupráce s námi je zárukou odborného položení a profesionálně odvedené práce. Stačí si jen vybrat z nepřeberného množství dekorů a široké škály barev. Pokládka PVC probíhá s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu.

Pokládka PVC podlahy se provádí na čistý a suchý podklad, který je zbaven všech nerovností a výstupků. Na lepení PVC používáme speciální lepidla.

Pokládka PVC podlahy od nás – to je pokládka od profesionálů. Zajišťujeme profesionální, kvalitní a odbornou pokládku PVC podlahy.

Kde pokládku PVC podlahy realizujeme?

Pokládku PVC podlahy realizujeme v okolí měst – Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová,Opava, Olomouc, Prostějov, Přerov a přilehlé oblasti.

 Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Víc informací ZDE.

měníme Vaše podlahy

Podlahy Gajdoš, s.r.o. na Firmy.cz
Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign