PVC

Podlahy z PVC – praktická varianta podlahové krytiny

PVC podlahy nebo jinak řečeno měkčené PVC je pružný materiál s vysokou odolností, který patří k velmi žádaným podlahovinám. Kuchyně, předsíně, kanceláře – všude tam lze podlahu z PVC uplatnit.

Podlahy z PVC jsou odolné, hygienické, nenáročné na údržbu, příjemné na chůzi, mají dobré tepelně–izolační i zvukově–izolační vlastnosti a vyznačují se dlouhou životností.

PVC podlahy se dnes vyrábějí v nejrůznějších barvách i vzorech a jsou opatřeny speciální vrstvou, která brání uklouznutí.

Pokládka PVC

Pokládka PVC Ostrava je zárukou odborného položení a profesionálně odvedené práce. Stačí si jen vybrat z nepřeberného množství dekorů a široké palety barev. Pokládka PVC probíhá s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu.

Pokládka PVC podlahy se provádí na čistý a suchý podklad, který je zbaven všech nerovností a výstupků. Na lepení PVC rolí používáme speciální lepidla.

Pokládka PVC Ostrava, Karviná – pokládka od profesionálů

Prodej, dovoz a pokládka PVC našimi zručnými podlaháři. Zákazníkovi pomůžeme s výběrem vhodného PVC, prostor naměříme a naceníme. Uvažujete–li o nové PVC podlaze, kontaktujte podlahy Ostrava, Karviná na čísle +420 603 156 097.


Více obrázků ve fotogalerii

 

měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign