PVC

PVC podlahy – praktická varianta podlahové krytiny

Co jsou to PVC podlahy?

PVC (PolyVinylChlorid) podlahy jsou velice rozšířené a oblíbené krytiny hlavně z důvodu možnosti z velkého výběru vzorů, praktičnost a rychlost pokládky.

PVC podlahy nebo jinak řečeno měkčené PVC je pružný materiál s vysokou odolností, který patří k velmi žádaným podlahovinám.

Homogenní a heterogenní PVC podlahy

PVC rozdělujeme na homogenní a heterogenní Homogenní PVC podlahy Jedná se o PVC podlahy, kde je celá tloušťka materiálu z jedné směsi. Zpravidla se využívají v komerčních prostorech (školy, zdravotnické zařízení apod. .. )

Heterogenní PVC podlahy Několikavrstvé PVC tvořené nášlapnou vrstvou, nosnou vrstvou a podkladní vrstvou. Dále můžou být podkladní vrstvy tvořené měkčenou pěnou, textilní podložkou nebo pevnou směsí PVC.

Kam se hodí PVC podlaha?

Barva a struktura podlahy mají velký vliv na to, jak místnost jako celek působí. Světlá PVC podlaha prostor prosvětlí. Tmavá PVC podlaha místnosti propůjčí útulnější charakter. Je jen na vašem vkusu jakou PVC podlahu zvolíte. Většina PVC podlah se dnes vyrábějí v nejrůznějších barvách i vzorech a jsou zpravidla opatřeny odolnou PU nebo obdobnou vrstvou, která zajišťuje ochranu proti poškrábání a uklouznutí.

PVC podlaha se hodí do kuchyně, předsíně, kanceláře – všude tam lze podlahu z PVC uplatnit.

Výhody PVC podlahy

Podlahy z PVC jsou odolné, hygienické, nenáročné na údržbu, příjemné na chůzi, mají dobré tepelně–izolační i zvukově–izolační vlastnosti a vyznačují se dlouhou životností.

Pokládka PVC

Pokládka PVC podlahy Ostrava, Karviná, Olomouc Prostějov a okolí je zárukou odborného položení a profesionálně odvedené práce. Stačí si jen vybrat z nepřeberného množství dekorů a široké palety barev. Pokládka PVC probíhá s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu.

Pokládka PVC podlahy se provádí na čistý a suchý podklad, který je zbaven všech nerovností a výstupků. Na lepení PVC rolí používáme speciální lepidla.

Pokládka PVC Ostrava, Karviná, Olomouc, Prostějov – pokládka od profesionálů

V regionech naší působnosti Podlahy Gajdoš s.r.o. Ostrava, Karviná, Olomouc, Prostějov a okolí doporučuji dohodnout si bezplatnou schůzku na místě a nechat si vypracovat cenovou nabídku dle Vašich představ.

Zajišťujeme profesionální, kvalitní a odbornou pokládku PVC podlahy za férové ceny.

Kontaktujte nás:

Vzorková prodejna Ostrava
ul. Koněvova 728/102a (za lékárnou)
713 00, Slezská Ostrava – Heřmanice

Dohodnutí bezplatné schůzky:
Pavlína Herynková, +420 603 175 491
Tomáš Gajdoš, +420 603 156 097

info@vasepodlahy.cz

Pobočka Olomouc
ul. Škroupova 902/11
79 900 Olomouc

Dohodnutí bezplatné schůzky:
Jaroslav Šplíchal, +420 605 955 907

splichal@vasepodlahy.cz

 

Více obrázků ve fotogalerii

 

Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.Víc informací ZDE.
měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign