Vinylové podlahy

Vinylové podlahy – komfort za přijatelnou cenu

Vinylové podlahy nepatří minulosti, jak by se mohlo na první pohled zdát. Naopak se na našem trhu začaly výrazně prosazovat a čím dál častěji se stávají oblíbenou podlahovou krytinou.

Vinylové podlahy = moderní styl a příjemné bydlení

Vinylové podlahy jsou odolné vůči vodě a oděru (odolávají i drápkům domácích mazlíčků), jsou příjemné na dotek, nenáročné na údržbu, rozměrově stálé a mají vynikající tepelnou i zvukovou izolaci.

Díky těmto vlastnostem jsou vinylové podlahy vhodné nejen do bytových, ale i komerčních prostor, kde se zohledňuje požadavek odolnosti a náročnosti na vybavení.

Pestrá nabídka barev a vzorů vinylových podlah

Vinylové podlahy se vyznačují širokou paletou barev a autentičností svých dekorů, které jsou na první pohled nerozeznatelné od přírodních materiálů. Vinylové podlahy tak věrně napodobují podlahy dřevěné, betonové nebo dlažbu.

Pokládka vinylové podlahy krok za krokem

Pokud jste si vybrali barvu a vzor podlahy, pak přichází na řadu pokládka vinylové podlahy našimi profesionálními podlaháři. Pokládka vinylové podlahy probíhá s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu.

Pokládka vinylové podlahy musí být realizována na dokonale rovný, čistý a suchý podklad. Pokud je podklad nerovný, musí se předtím, než proběhne pokládka vinylové podlahy, vyrovnat vhodnou nivelační hmotou.

Pokládka vinylové podlahy je oproti PVC v roli efektivnější. Nejenže vzniká méně odpadu, ale je také možné kombinovat několik různých dekorů. A v případě, že dojde k poškození, vymění se pouze vadný díl.

Pokládka vinylové podlahy – rozlišujeme dle typu podlahy:

Pokládka vinylové podlahy lepením – probíhá nalepením dílců přímo k podkladu speciálními podlahářskými lepidly.

Pokládka vinylové podlahy zámkového typu – pokládá se jako plovoucí podlaha, kdy jednotlivé dílce do sebe dokonale zapadají, a to díky zámkovým spojům na dlouhé i krátké straně dílu.

Pokládka vinylové podlahy Ostrava, Karviná, Olomouc – pokládka od profesionálů

Uvažujete-li o nové vinylové podlaze a jste z okolí Ostravy, Olomouce či Karviné? Kontaktujte podlahy Ostrava na čísle +420 603 156 0­97. Poradíme, naměříme, naceníme. Pokládka vinylové podlahy je snadná a rychlá. Nevěříte? Přesvědčte se…

Kromě pokládky vinylové podlahy nabízíme také pokládku dřevěné podlahy, pokládku PVC podlahy, pokládku linolea a mnoho dalšího.


Více obrázků ve fotogalerii

 

měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign