Vinylové podlahy

Vinylové podlahy – komfort za přijatelnou cenu

Vinylové podlahy nepatří minulosti, jak by se mohlo na první pohled zdát. Naopak se na našem trhu začaly výrazně prosazovat a čím dál častěji se stávají oblíbenou podlahovou krytinou.

Vinylové podlahy = moderní styl a příjemné bydlení

Vinylové podlahy jsou odolné vůči vodě a oděru (odolávají i drápkům domácích mazlíčků), jsou příjemné na dotek, nenáročné na údržbu, rozměrově stálé a mají vynikající tepelnou i zvukovou izolaci.

Díky těmto vlastnostem jsou vinylové podlahy vhodné nejen do bytových, ale i komerčních prostor, kde se zohledňuje požadavek odolnosti a náročnosti na vybavení.

Pestrá nabídka barev a vzorů vinylových podlah

Vinylové podlahy se vyznačují širokou paletou barev a autentičností svých dekorů, které jsou na první pohled nerozeznatelné od přírodních materiálů. Vinylové podlahy tak věrně napodobují podlahy dřevěné, betonové nebo dlažbu.

Pokládka vinylové podlahy krok za krokem

Pokud jste si vybrali barvu a vzor podlahy, pak přichází na řadu pokládka vinylové podlahy našimi profesionálními podlaháři. Pokládka vinylové podlahy probíhá s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu.

Pokládka vinylové podlahy musí být realizována na dokonale rovný, čistý a suchý podklad. Pokud je podklad nerovný, musí se předtím, než proběhne pokládka vinylové podlahy, vyrovnat podklad vhodnou nivelační hmotou nebo jiným způsobem, kde je následně nutné zvolit jaký typ dílců zvolíme.

Pokládka vinylové podlahy je oproti PVC v roli efektivnější. Nejenže vzniká méně odpadu, ale je také možné kombinovat několik různých dekorů. A v případě, že dojde k poškození, vymění se pouze vadný díl.

Pokládka vinylové podlahy – rozlišujeme dle typu podlahy:

Pokládka vinylové podlahy lepením – probíhá nalepením dílců přímo k podkladu speciálními podlahářskými lepidly.

Pokládka vinylové podlahy zámkového typu – je pokládkou bez nutnosti používání lepidel, kdy dle typu se používají kročejové podložky. V současné době se rozšířil vinyl v rolích. Jedná se materiál s velkým obsahem vinylu dodávaný podobně jako PVC v rolích. Pokládka je schodná s pokládkou PVC.

Pokládka vinylové podlahy Ostrava, Karviná, Olomouc

Uvažujete-li o nové vinylové podlaze v regionech naší působnosti Podlahy Gajdoš s.r.o. Ostrava, Karviná, Olomouc, Prostějov a okolí doporučujeme dohodnout si bezplatnou schůzku na místě a nechat si vypracovat cenovou nabídku dle Vašich představ.

Zajišťujeme profesionální, kvalitní a odbornou pokládku vinylové podlahy za férové ceny.

Kromě pokládky vinylové podlahy nabízíme také pokládku dřevěné podlahy, pokládku PVC podlahy, pokládku linolea a mnoho dalšího.

Kontaktujte nás!

Dohodnutí bezplatné schůzky Ostrava,. Karviná a okolí:
Pavla Herynková, +420 603 175 491
Tomáš Gajdoš, +420 603 156 097

Dohodnutí bezplatné schůzky Olomouc, Prostějov a okolí:
Jaroslav Šplíchal, +420 605 955 907

Napište nám: info@vasepodlahy.cz


Více obrázků ve fotogalerii

 

Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.Víc informací ZDE.
měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign