Ostrava: 603 156 097
Olomouc: 731 107 145

Instagram

Ať jdete kam jdete, podlahám se nevyhnete...

Prodej podlahových krytin

Nejdůležitějším aspektem podlahy je samotná podlaha, ať už preferujete komfort, praktičnost, využití, cenu a nebo design. Prodáváme doslova všechny podlahové krytiny od PVC po masivní dřevěné podlahy, speciální podlahové krytiny jako jsou například kobercové čtverce KINETEX nebo sametový vinyl FLOTEX a to vše včetně veškerých doplňků a sounáležitostí, které jsou pro perfektní podlahu potřeba.

Nejste si jisti zda Vámi požadovanou značku prodáváme? Zavolejte na 731 107 145

Spolupracujeme s renomovanými značkami v oblasti podlah a to proto abychom Vám mohli poskytnou vysokou kvalitu zpracování, různou škálu vzorů a v neposlední řadě také záruky. Jestliže váháte s koupi podlahových krytin, stavební chemie pod podlahy, doplňků neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit naší prodejnu a my Vám rádi poradíme.

Výhradní dodavatelé:

Dále spolupracujeme s velkoobchody Koberece Breno, V-Podlahy, Spoltex, Supellex svět podlah a mnoho dalších, neváhejte navštívit naší prodejnu, přesvědčit se a vybrat ten správný materiál do Vašeho domu, bytu nebo komerčních prostor.

Dodání a pokládka podlahových krytin Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová, Opava, Olomouc, Prostějov, Přerov a přilehlé oblasti.Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Víc informací ZDE.

měníme Vaše podlahy

Podlahy Gajdoš, s.r.o. na Firmy.cz
Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign