Ostrava: 603 156 097
Olomouc: 731 107 145

Instagram

Ať jdete kam jdete, podlahám se nevyhnete...

Dřevěné podlahy (Masivní a třívrstvé)

Máte zájem o novou dřevěnou podlahu a hledáte podlaháře, kteří mají dostatek zkušeností? Obraťte se na nás. Postaráme se o prodej a pokládku dřevěné podlahy. Dřevěné podlahy pokládáme v Ostravě, Olomouci a okolí. Přijďte se podívat do naší vzorkové prodejny v Ostravě nebo si domluvte bezplatnou prohlídku přímo na místě. Prohlídka zahrnuje kompletní poradenství a následné zpracování cenové nabídky.

Pokládka dřevěné podlahy – váš interiér se rozzáří

Dřevěná podlaha je skvělou volbou pro interiér vašeho domu, bytu či provozovny. Dřevěná podlaha je přírodním produktem, který nabízí originální a stylový vzhled, je příjemná na dotek a vyznačuje se výbornými tepelně izolačními a akustickými vlastnostmi. Kromě toho je praktická, snadno se udržuje a lze ji až několikrát renovovat. Dřevěné podlahy jsou dnes cenově dostupné a díky své dlouhé životnosti představují investici na celý život.

Dřevěné podlahy – typy

Masívní dřevěná podlaha – zpravidla dubová, z jednoho kusu materiálu o tloušťce cca 20 mm.
Dvouvrstvá nebo třívrstvá dřevěná podlaha je tvořena nášlapnou vrstvou v různých tloušťkách (cca 2–5 mm) a nosnými vrstvami pro zajištění pohybu materiálu mimo nášlapných vrstev.

Ostatní

Mezi tyto podlahové krytiny řadíme Mozaiky, kantovky a dřevěné podlahy vyráběné zakázkově dle přání zákazníka. Vzhledem k vlastnostem tohoto materiálu jsou možné velice originální vzory a individualizace podlahy.

Pokládka dřevěné podlahy

Než přijde na řadu pokládka dřevěné podlahy, musí se materiál nechat minimálně 48 hodin aklimatizovat na teplotní a vlhkostní podmínky v místnosti. Pro zachování a zaručení 100% jakosti díla, je nutné používat správné materiály a postupy – například speciální lepidlo na dřevěné podlahy SikaBond Parquet 52. Dodržování diletačních spár dle doporučení výrobce aj. Pokládku dřevěné podlahy doporučujeme svěřit do rukou profesionálů.

Dřevěné podlahy – povrchová úprava

Povrchové úpravy dřevěné podlahy – tmelení, olejování, voskování, broušení a lakování zlepšují vlastnosti dřeva a usnadňují údržbu. Povrchová úprava odstraní drobné nedostatky, prodlužuje životnost a zároveň vyzvedává krásný vzhled dřevěné podlahy.

Nabízíme dodání i pokládku dřevěných podlah v následujících městech – Ostrava, Havířov, Karviná, Olomouc, Přerov, Prostějov a okolí. Pokládku dřevěné podlahy provedeme profesionálně, kvalitně a rychle.

Regiony naší působnosti – Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová,Opava, Olomouc, Prostějov, Přerov a přilehlé oblasti.

Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Víc informací ZDE.

měníme Vaše podlahy

Podlahy Gajdoš, s.r.o. na Firmy.cz
Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign